o nas

gabinet

portfolio

cennik

dojazd

kontakt

eng

Licówki są cienkimi, bardzo misternie wykonanymi płatkami porcelany, które stosujemy by skorygować defekty estetyczne w postaci plam, przebarwień czy nierównych brzegów zębów.

 

Planowanie wykonania licówek zaczynamy zawsze od rozmowy i próby ustalenia oczekiwań pacjenta. Bardzo cenne są wszelkie informacje, obrazy czy rysunki, które przedstawiają Wasze wyobrażenie o ostatecznym kształcie gotowej pracy. Zebrane informacje razem z modelami przekazujemy naszym technikom, którzy na ich podstawie przygotowują nam symulację efektu końcowego. Dzięki specjalnie wykonanej formie z masy sylikonowej jesteśmy w stanie pokazać Wam propozycję licówek zanim w ogóle zaczniemy przygotowywać zęby. Przymiarek może być kilka - dopiero gdy wspólnie dojdziemy do zadowolenia z nowego uśmiechu przechodzimy do preparacji zębów.

 

Grubość naszych licówek porcelanowych, wahająca się pomiędzy 0,1mm a 0,3mm pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt i maksymalnie ograniczyć konieczność szlifowania zębów - czasami nie szlifujemy ich w ogóle. Prawidłowo wykonane licówki są rozwiązaniem, które na lata pozwoli Wam cieszyć się z nowego, pięknego uśmiechu.

LICÓWKI PORCELANOWE

zapraszamy do nowego gabinetu 

na  Morenie

Zapytaj o usługę

Umów wizytę! Zadzwoń 530 80 00 40

przejdź do strony głównej

raca architekci

Copyright 2020 Polakowscy - Twoi Dentyści ® Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Strona przetwarza pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

ul. Rakoczego 9/U3   80-288 Gdańsk

facebook