facebook

ul. Rakoczego 9/U3   80-288 Gdańsk

Copyright 2024 Polakowscy - Twoi Dentyści ® Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Strona przetwarza pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

raca architekci

Zanim stomatolodzy z Gdańska zatroszczą się o Twoje zęby, uśmiech i samopoczucie, poznaj nas bliżej. Chcemy, abyś widział w nas nie tylko lekarzy, którzy wykonają leczenie kanałowe czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, ale także prawdziwych dentystów — pasjonatów. Podobnie jak inni cenieni stomatolodzy z Gdańska, my traktujemy naszą pracę jako sztukę, a naszą misją jest sprawić, abyś w fotelu czuł się swobodnie oraz komfortowo. Dowiedz się więcej o tym, kim są Twoi dentyści, jakie wykształcenie zdobyliśmy i kim jesteśmy w czasie wolnym. 

KIM SĄ STOMATOLODZY Z GDAŃSKA?

lek. dent. Kacper Polakowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, który ukończył w 2012 roku. Od tego czasu, zbierał doświadczenie, pracując w gabinetach w Gdańsku i Sopocie. Ostatnio, zafascynowany możliwościami połączenia trzech dziedzin - implantologii, periodontologii i protetyki stomatologicznej. Wielki fan naturalnego uśmiechu oraz natury jako najlepszego projektanta i wzoru do naśladowania w pracy.


Po godzinach wraca do domu, gdzie odpoczywa najlepiej. Zamiast zgiełku miasta woli wygłupy z dziećmi na podłodze. Zawodowy konstruktor wież z klocków, kucharz amator i majsterkowicz. Sympatyk delikatnego jazzu i muzyki instrumentalnej. Niedoszły gwiazdor rocka i przyszły kolekcjoner oldtimerów.

BIANKA ADAMKO - POLAKOWSKA

lekarz dentysta

KACPER POLAKOWSKI

eng

kontakt

dojazd

cennik

portfolio

gabinet

o nas

Zdjęcie portretowe naszego dentysty - Kacpra Polakowskiego