facebook

ul. Rakoczego 9/U3   80-288 Gdańsk

Copyright 2024 Polakowscy - Twoi Dentyści ® Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Strona przetwarza pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

raca architekci

WSZCZEPIENIE IMPLANTU BEGO 2700 PLN

ODBUDOWA IMPLANTU JUŻ OD 2000 PLN

przejdź do strony głównej

Umów wizytę! Zadzwoń 530 80 00 40

Zapytaj o usługę

zapraszamy do nowego gabinetu 

na  Morenie

IMPLANTY ZĘBOWE

Implanty dentystyczne są aktualnie najlepszą i najbliższą naturze alternatywą dla utraconego zęba. Mimo, że obecnie rozwój technologii jest imponujący, priorytetem nadal jest ratowanie zębów własnych naszych pacjentów. Niestety często zdarza się, że możliwości leczenia zostały wyczerpane i właśnie w takich sytuacjach skłaniamy się do rozwiązań opartych na implantach. Dlaczego?

 

Prawidłowo przeprowadzone leczenie implantologiczne pozwala naszym pacjentom cieszyć się piękną i funkcjonalną odbudową przez długie lata. Warto jednak pamiętać, że jest to proces złożony, który wymaga zaangażowania zarówno ze strony lekarza dentysty jak i pacjenta, by móc stabilnie uzupełnić braki w uzębieniu i zyskać lepszy komfort życia.

 

Zgodnie z naszą zasadą "Dokładniej znaczy lepiej" przywiązujemy ogromną wagę do szczegółów, bo to one zapewniają nam końcowy sukces. Oto kilka z nich:

 

 

PLANOWANIE

 

Odpowiednio zaplanowane umiejscowienie implantów stomatologicznych pozwala nam uzupełniać braki pojedynczych zębów, braki wielu zębów obok siebie a także wykonywać bardzo złożone rekonstrukcje całych łuków zębowych. Ilość implantów koniecznych do wszczepienia jest bardzo różna. Zależy od wielu czynników - ich przyszłego obciążenia, warunków zgryzowych, wymagań estetycznych. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku i staramy się myśleć bardzo przyszłościowo, przewidując możliwe zmiany w uzębieniu - czyli mówiąc w skrócie dać Wam implanty na których, w razie konieczności będzie można wykonać inne prace wraz z upływem lat.

 

Do planowania wykorzystujemy nowoczesną technologię. Łączymy tomografię komputerową, skan modelu pacjenta i symulację efektu końcowego w programie komputerowym, aby być pewnym, że pozycja implantów pozwoli na funkcjonalną i estetyczną odbudowę. Potem do akcji wkraczają drukarki 3D, które przygotowują nam specjalny szablon chirurgiczny. Taki sterylny szablon wykorzystujemy podczas zabiegu, aby pozycjonował nam wprowadzane implanty.

 

Takie przygotowanie zajmuje nam trochę czasu ale korzyści są tego warte, bo są to korzyści dla Was - pacjentów. Co zyskujecie?

 

Krótszy zabieg i mniej cięcia dziąsła, a im mniejsze cięcie tym mniejsza rana. Im rana mniejsza, tym mniej bólu po zabiegu. No i jeszcze pewność, że na tak położonych implantach możemy wykonać piękną pracę.

 

 

NAJLEPSZE MATERIAŁY

 

W swojej pracy zawodowej spotkaliśmy się z wieloma systemami implantologicznymi pochodzącymi z USA, Izraela i - prężnie rozwijającej się w tej dziedzinie w ostatnich latach - Korei Południowej. Wszystkie te implanty  były dobre, jednak my szukaliśmy czegoś lepszego. Nasz wybór padł na implanty i biomateriały niemieckiej firmy BEGO.

 

 

 

 

 

 

 

PRACA DOPASOWANA DO CIEBIE

 

To co najbardziej interesuje Ciebie jako pacjenta to nie rodzaj implantu, typ cięcia dziąsła podczas zabiegu czy inne techniczne detale. Twoim najważniejszym punktem jest oparty na implancie ząb - czyli mówiąc naszym językiem odbudowa protetyczna. Każdy z nas jest inny i dlatego cała rekonstrukcja implantu powinna być jak najbardziej dopasowana do Twojego zgryzu i barwy zębów własnych. Z tego powodu pracujemy wyłącznie na łącznikach indywidualnych i koronach ceramicznych (bez podbudowy metalowej). Owszem, jest to rozwiązanie odrobinę droższe od odbudowy wykonanej na standardowych elementach ale pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy w przyszłości. Im odbudowa lepiej dopasowana tym dużo mniejsze szanse na powikłania: stany zapalne wokół implantu z utratą implantu włącznie.

 

By to dobrze zobrazować możemy posłużyć się przykładem butów. Najlepsze buty to takie, które są szyte na miarę. Fachowi szewcy potrafią je dopasować do naszej stopy, zapewniając nam najwyższy komfort na lata. Mimo, że za takie buty początkowo zapłacimy więcej to po 10 latach używania będą tańsze niż kupowane co 2 lata buty z sieciówki.

eng

kontakt

dojazd

cennik

portfolio

gabinet

o nas